Dantų balinimas

Home / Dantų balinimas

Dantų balinimas

Balti ir sveiki dantys suteikia pasitikėjimo savimi, patraukia aplinkinių dėmesį.

Šiuo metu galima pasiūlyti įvairių dantų balinimo būdų, todėl kiekvienas asmuo gali pats pasirinkti, kad jam geriau tinka.

Dantų balinimas gali būti:
  • Atliekamas namuose;
  • Atliekamas odontologijos kabinete;
  • endodontinis (pavienių) dantų balinimas.

Dantų balinimas ZOOM! sistema

zoom-balinimas
Mūsų klinikoje profesionalus dantų balinimas atliekamas naudojant ZOOM! sistemą. Su ZOOM! dantų balinimas yra saugus, efektyvus ir greitas. Po valandos praleistos odontologo kėdėje pamatysite efektą. Odontologas padengia dantenas apsaugine medžiaga, dantis padengia ZOOM! balinimo geliu, kuris aktyvuojamas specialia ZOOM! lempos šviesa. Procedūros pabaigoje odontologas užtepa dantis apsauginiu kremu su fluoru.
ZOOM! dantų balinimo procedūra yra pažangi ir pagrįsta moksliniais tyrimais, todėl yra visiškai saugi, tiek dantims, tiek dantenoms. Tai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško greito ir puikaus rezultato.

Dantų balinimas namuose

balinimas-namuoseŠis metodas yra labai populiarus. Namuose dantys balinami naudojant specialias kapas, kurios pagaminamos kiekvienam pacientui individualiai pagal dantų formą. Į kapos vidų švirkščiama speciali balinimo pasta, tada kapa uždedama ant dantų ir laikoma kasdien po 2-3 val. dienos metu arba per naktį.

Toks balinimas trunka 10 dienų. Balinimo metu gali atsirasti nedidelis dantų jautrumas, kuris po procedūros praeina savaime. Tai pigesnė, saugi priemonė balinti dantis namuose.

Endodontinis (pavienių) dantų balinimas

pavienis-balymasDantų šaknys dažnai patamsėja po gydymo. Pavieniams dantims balinti naudojamas endodontinis dantų balinimas.

Šis balinimas atliekamas iš vidaus, įvedant į danties šaknį specialią medžiagą, kuris išbalina šaknį ir dantis atrodo baltas..