Burnos higiena

Home / Burnos higiena

Burnos higiena

Burnos ertmės higiena – tai burnos ertmės priežiūra, padedanti užkirsti kelią dantų apnašų sukeltoms ligoms – kariesui, periodonto ligoms.
Skiriama asmens ir profesionali burnos higiena.

Asmens burnos higiena – burnos ertmės higiena, atliekama namuose, naudojant asmenines higienos priemones.
Pagrindinis burnos higienos metodas – dantų šepetėlio ir pastos naudojimas. Valyti dantis reikėtų du kartus per dieną, kad pašalintume susidariusias apnašas, maisto likučius ir apsaugotume dantis nuo žalingo poveikio.

Profesionali burnos ertmės higiena atliekama tik odontologiniame kabinete. Atvykus vizitui, mūsų burnos higienistas visų pirma įvertina dantų ir dantenų būklę, esamus pažeidimus. Reikalui esant konsultuoja, kaip taisyklingai valyti dantis, kokias priemones ir burnos skalavimo skysčius pasirinkti. Jei dantų būklė yra gera, specialiomis priemonėmis atliekama burnos higiena.

KaVo PROPHY pearls

kavo

Mūsų klinikoje profesionali burnos higiena atliekama su KaVo PROPHY pearls priemone. Šių miltelių dalelės yra labai švelnios, todėl dantų apnašos valomos tausojant danties emalį ir dantenas. Priemonė labai veiksminga nuo dantų šalinant rūkymo, kavos, arbatos, raudono vyno dėmes, taip pat mikrobines apnašas. Dantys tampa balti kaip perlai.

pearls

Gera burnos ertmės priežiūra – pagrindinis sveikų dantų raktas!